logo

CHP’de Büyük Buluşma

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi tarafından koordine edilen güneydoğu ziyaretleri kapsamında CHP Afyon, Muğla, İzmir ve Burdur İl – İlçe Örgütleri yapacakları Şanlıurfa programı öncesi CHP Gaziantep İl Başkanlığını ziyaret etti.

80 Kişiden oluşan coşkulu grup CHP Gaziantep İl Başkanı Av. Mehmet Gökdağ, İl Yönetim Kurulu, Şahinbey ve Şehitkâmil İlçe Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılandılar. İl Binasında konuklara yapılan ikramdan sonra İl Başkanları görüşlerini dile getirdi.

CHP Gaziantep İl başkanı Av. Mehmet Gökdağ, son zamanlarda ülkemizde yaşanan olumsuz gelişmeler karşısında halkımızın oldukça kaygılı olduğunu, milletimizin emperyalistlerce sürüklenmeye çalışıldığı karanlık sulardan kurtulmak için, en güvenli liman olarak CHP çatısı altına buluşmaya davet etti. Gökdağ geziyle ilgili  “ Geziye katılacak arkadaşlarımız orada otellerde değil, halkın evinde kalacaklar. Böylece birbirlerini daha iyi tanıyacaklar. Dertlerini dinleyecekler, dertlerini anlatacaklar. Birlikte çözüm üretecekler. Batıyla doğu biriz, bütünüz, kardeşiz mesajı vereceğiz. Sonrasında da onları bölgeye davet ederek, buluşmamızın devamını sağlayacağız” dedi. Ziyarette bulunan İl Başkanları da yapılan güzel karşılamadan duydukları memnuniyeti dile getirdikten sonra İl Başkanı Av. Mehmet Gökdağ’a getirdikleri hediyelerini sundular.

Etiketler: » » »
498 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?