Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

“Kelebek” Gaziantep mağazası açıldı!

Türk mobilya sektörünün en köklü firması Kelebek Mobilya’nın Gaziantep mağazası açıldı. Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Eyüp Bartık, Ticaret Odası Meclis Başkanı Ali Yener, Kelebek Mobilya Pazarlama ve Satış Direktörü Erkan Aydın’ın katılımıyla gerçekleşen açılışa çok sayıda davetli katıldı.

SİMGE TİCARET’TEN BİR İLK DAHA

Mağaza sahipleri Abdullah Kara ve Mahmut Kara’nın tek tek ilgilendiği açılış daveti Gaziantep’in seçkin konuklarını ağırladı. İbrahimli Batıkent mahallesinde açılan 3 katlı mağaza 2000 metrekare ile müşterilerine hizmet verecek.

Açılış töreninde kendilerini yalnız bırakmayan tüm dost ve davetlilere teşekkür eden  İşadamı Abdullah Kara;  Kelebek’in “saflıktan” hareketle oluşturduğu yeni koleksiyonlarını şehrimize taşımaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Türkiye’de modüler mobilya denince akla gelen ilk marka olan Kelebek Mobilya, ‘ulaşılabilir tasarımlar’  konseptini benimseyerek, sağlamlığı tasarımla harmanlıyor. Arçelik Simge Ticaretten sonra mobilya konusunda da lider marka olan Kelebek mobilyayı Gaziantep’lilerin hizmetine sunduk dedi. Mahmut Kara ise; farklı beğeniler için üretilen, uygun fiyatlarla sunulan oturma grupları, yemek odaları ve yatak odaları Kelebek’in ince ve zarif tarzıyla tamamlanarak sunuluyor. Kelebek mobilyada hem şık ve tarz olan ürünler var hem de fiyat olarak çok uygun ürünler yer alıyor şeklinde konuştu.

Etiketler: » » » » » »
1065 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+3 = ?