MHP'li Kadınlar Dündar Taşer'i unutmadı | Narkoz Haber
Parçalı bulutlu
 • EURO 6.53
 • DOLAR 5.90

MHP’li Kadınlar Dündar Taşer’i unutmadı

Hareketli Manşet - 06 Ocak 2020 13:40 A A

Gaziantep Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları Başkanlığında, MHP Gaziantep Milletvekili A. Muhittin Taşdoğan’ın sunumuyla “Bilinçli nesiller bilgili kadınlar ile mümkündür” projesi kapsamında Dündar Taşer’in hayatı anlatıldı.

Gaziantep Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı toplantı salonunda gerçekleştirilen programa MHP İl Başkanı Muzaffer Çelik, MHP Gaziantep Milletvekili A. Muhittin Taşdoğan,  MHP Kadın Kolları Başkanı Özlem Canpolat ve Kadın Kolları üyeleri partililer katıldı.

Gaziantep Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı toplantı salonunda gerçekleştirilen programa ev sahipliği yapan MHP Gaziantep İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Canpolat, ““Milliyetçi Hareketin temel vasfı; Türk’e zarar vermeyene müsamaha, Türk’e fayda vereni himayedir” sözlerinin sahibi dava adamı rahmetli Dündar Taşeri anlamak, anlatmak için burada toplandık” diyerek katılımcılara teşekkür etti.

“Bilinçli nesiller bilgili kadınlar ile mümkündür” projesi kapsamında eğitim programları düzenleyen Kadın Kolları Başkanımız Özlem hanıma ve yönetimine teşekkür ediyorum diyerek sözlerine başlayan Gaziantep MHP Milletvekili A. Muhittin Taşdoğan, Dündar Taşer’i anlatan bir sunum gerçekleştirdi.

Taşdoğan, “Rahmetli Dündar Taşer’in hayatı hem kendi düşüncelerinin, hem de Türk Milliyetçiliği hareketinin karakterini ortaya koyan bir yaşam tarzıdır. O büyük bir dava adamıydı. Hayatını Türk Milliyetçiliğine ve Türklüğe adamış ve çok büyük hizmetlerde bulunmuştur. Bütün varlığını Türk Milleti’nin menfaatine adamış olan, düşüncelerinde ve önerilerinde Türk Milleti’ne en uygun fikirleri ifade eden ve bu özelliği ile bütün meselelerde çözümü Türk Milleti’nin kendisinde bulan bir dava adamı olarak Dündar Taşer’i rahmet ve minnetle anıyorum” dedi.

Taşer’in “Türk Milleti için bayrak, devlet’tir. Bu bayrağın dalgalandığı yerde Türk hükümranlığı, ahali için ne büyük devlettir. Devlet, Türk’ün her şeyidir, onsuz olunmaz bir şeyidir. Devlet, nizam demektir. Adaletin kudreti, kahramanlık ve cesaretin mihrakı, sanat ve medeniyetin inkişafını hazırlayan örgü ve örtü, azametin müşahhas varlığıdır. Tanrı Türk’ü, bu bayrağı temsil ettiği işte böyle bir devlet için yaratmış ve vazifelendirmiştir.” Sözleri yolumuzun davamızın özetidir ve hayatımızı adadığımız davanın ta kendisidir” ifadeleriyle sözlerine son verdi.

Programın sonunda MHP Gaziantep Kadın Kolları Başkanı Özlem Canpolat MHP Milletvekili A. Muhittin Taşdoğan’a teşekkür plaketi taktim etti.

Bu haber 104 kez okundu.
Hareketli Manşet - 13:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Rahşan Ecevit hayatını kaybetti
  Eski Başbakan, Türk siyasetinin Karaoğlan’ı Bülent Ecevit’in eşi Rahşan Ecevit 97 yaşında hayatını kaybetti. Demokratik Sol Parti’nin (DSP) kurucusu Rahşan Ecevit, 97 yaşında tedavi gördüğü Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde  ( GATA) organ yetmezliği nedeniyle 97 yaşında hayata veda etti. Rahşan Ecevit yıllar önce vasiyetinde rahmetli eşi Bülent Ecevit’in yanına defnedilmek istediğini açıklamıştı.  
 • 02
  Oya Bahadır Yüksel Rehabilitasyon Merkezi’nde karne heyecanı
  Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Oya Bahadır Yüksel Rehabilitasyon Merkezi’nde tedavi gören çocuklara 2019- 2020 eğitim- öğretim ilk döneminin karnelerini verdi, duygusal anlar yaşandı. Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı İnayet Topçuoğlu Hastanesi’nin bünyesinde bulunan Oya Bahadır Yüksel Rehabilitasyon Merkezi’nde açılan örgün öğretim sınıfında yarıyıl tatili dolayısıyla, Başkan Fatma Şahin tarafından karneleri dağıtıldı. Hem uyuşturucu bağımlılığı tedavisi […]
 • 03
  Türkiye’den en çok Iraklı vatandaşlar konut aldı
  Türkiye genelinde 2019 yılında konut satışları bir önceki yıla azalış gösterirken, 1 milyon 348 bin 729 adet konutun el değiştirdiği görüldü. Ülke uyruklarına göre en çok konut satışının da Irak vatandaşlarına yapıldığı kaydedildi. Böylelikle Irak vatandaşlarının geçen yıl 7 bin 596 konut satın aldığı saptandı. Medya takibinin öncü kurumu Ajans Press, konut satış oranları ile alakalı basına […]
 • 04
  Türkiye, “Küresel Cinsiyet Uçurumu Raporu”na göre 130’uncu sırada yer alıyor
  Türkiye, “toplumsal cinsiyet eşitliği” alanında parlak bir görünüm sergilemiyor. Kadın iş gücü, hizmet sektörü hariç hemen hemen tüm alanlarda geri planda yer alırken, üst düzey yöneticiler arasında kadın oranı yüzde 18 olarak belirlendi. Türkiye, “Küresel Cinsiyet Uçurumu Raporu”na göre 130. sırada yer alıyor. Kadın istihdamı Türkiye’de her dönemde ele alınan, tartışılan bir konu olarak gündemde […]
 • 05
  Yeni nesil okullarımız açılıyor
  Küçükkızılhisar Ortaokulu açıldı. Gaziantep’te 16 derslikli Küçükkızılhisar Ortaokulu açıldı. 2019-2020 eğitim öğretim yılının birinci dönemi sona ererken karne gününde gerçekleştirilen törenle hizmete alınan okulun açılışında konuşan Gaziantep Valisi Davut Gül, yapımı devam eden 4 bin dersliğin 800 tanesinin tamamlandığını kaydetti. Öğrencileri karne gününde yalnız bırakmayarak onların hem yeni okula kavuşma hem de karne heyecanına ortak […]

YOL DURUMU