Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

NAKSAN 128’den 112’ye Yükseldi

İstanbul Sanayi Odası tarafından 45 yıldır yapılan ‘Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu’ araştırmasının 2012 raporu açıklandı. Listede Naksan Holding’in iki firması Naksan Plastik A.Ş ve Royal Halı yer aldı.

İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) hazırladığı “Türkiye’nin en büyük 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırması’nda 2012 yılında üretimden satış verilerine göre Naksan Holding’e bağlı olarak faaliyet gösteren iki şirket olan Naksan Plastik A.Ş. 128. sıradan 112. sıraya yükselirken, özel şirketler kategorisinde de 104. sırada yerini aldı. Royal Halı 415. sırada yer alırken, özel şirketler kategorisinde ise 403’ncü sıraya yükseldi.

Naksan Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Osman Nakıboğlu yaptığı açıklamada, “2012 yılı net üretimden satışlara göre yapılan sıralamada yükselmemiz hem bizim için hem de Gaziantep için gurur verici bir sonuçtur. İSO 500 sonuçlarının açıklanmasının ardından bu başarısından mutluluk duyduk. Çalışanlarımızla hep birlikte el ele vererek 34 yıldır basamakları adım adım tırmanıyoruz” dedi.

Şirketlerimizdeki başarı planlı programlı çalışmalar modern teknolojiyi kullanmanın sonuçlarıdır diyen Nakıboğlu, “İnovasyon ve teknolojiye çok önem veriyoruz.  Kazandıklarımızı çalışanlarımızla paylaşıyor, şehrimize dönük istihdamı da her gün daha fazla artırıyoruz. Naksan Plastik’te bugün 2900 kişi, Royal Halı’da 670 kişi üretimlerini başarıyla sürdürmeye devam ediyor” diyerek sözlerini tamamladı.

Etiketler: » »
541 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?