Primemall Gaziantep

Primemall Gaziantep Hakkında

15 Temmuz Mah. Prof. Dr. Necmettin Erbakan Cad. 33. Sok. No:71 Şehitkamil / GAZİANTEP

Firma Açıklaması

Prime Development’ın Türkiye’de gerçekleştirdiği üçüncü proje olan Primemall Gaziantep 13 Eylül 2013 tarihinde hizmete girdi. Prime Development, alışveriş merkezi projesi geliştirme ve yönetimi konularında 10 yıldan fazla uluslararası deneyime sahip; profesyonel ekibiyle tasarımı, işlevselliği, konforu, sosyal sorumluluğu ve çevreye duyarlılığı esas alan bir yaklaşımı benimsemektedir.

Perakende sektöründe, üstlendiği ve yürüttüğü projeleri başarıya ulaştıracak doğru ve yaratıcı çözümler üretmektedir. Proje geliştirme uzmanları, mimarlar, inşaat mühendisleri, kiralama ve finans uzmanları, alışveriş merkezi yönetimi ve pazarlaması konularında yetkin isimleri bir araya getiren kadrosuyla, başarılı projelere imza atmaktadır.

Geliştirip tamamladığı her alışveriş merkezinin yönetimini de üstlenen Prime Development, uzun yıllar cazibe merkezi olacak başarılı projeler için deneyimli ve güvenilir bir ortaklık teklif ediyor.

GLA 58.000m²
Mağaza Sayısı: 174 mağaza – 4 kat
Otopark: 1517 araç
Ana Kiracılar: Migros, Tekzen, Teknosa, Boyner, LCW, Porland, Vatan, Koton, Mango

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İletişim
Mahmood Coffee
Uygulamayı Yükle

Uygulamayı yükleyerek, cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan web sitemize daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Giriş Yap

Gaziantep Haber, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin