logo

GAZDAŞ, Sokağa Çıkma Yasağında da hizmet vermeye devam ediyor

GAZDAŞ, Sokağa Çıkma Yasağında da hizmet vermeye devam ediyor

Koronavirüsün (COVID-19) ülkemizde görüldüğü ilk günden itibaren önlemlerini hızlı bir şekilde hayata geçiren GAZDAŞ, başta hastaneler olmak üzere tüm müşterilerine kesintisiz doğal gaz hizmeti sağlayabilmek amacıyla çalışmalarına devam ediyor. Doğal gaz dağıtım sektöründe faaliyet gösteren bir şirket olma sorumluluğuyla hareket eden GAZDAŞ, koronavirüs salgını nedeniyle sokağa çıkma yasağının uygulandığı günlerde de Gaziantep’teki operasyonlarını sürdürüyor.

Tüm dünyayla birlikte ülkemizi de etkisi altına alan koronavirüs salgınının yayılmasına engel olmak amacıyla ülkemizdeki büyükşehirlerde sokağa çıkma yasağı uygulanıyor. Gaziantep bölgesinde doğal gaz dağıtım hizmeti sağlayan GAZDAŞ, sokağa çıkma yasağının uygulandığı günlerde de kesintisiz hizmet vermek adına çalışmaya devam ediyor. GAZDAŞ’ın doğal gaz dağıtım hizmet verdiği iller arasında bulunan Gaziantep’te de sokağa çıkma yasağı uygulanırken, şirket tüm önlemlerini alarak, bu süreçte de şehrin ihtiyacı olan doğal gazı sağlamayı sürdürüyor.

Evde kalmanın ve sosyal mesafenin önemli olduğu bu süreçte çalışanları ve müşterileri için tüm önlemlerini alan GAZDAŞ, Gaziantep bölgesindeki hizmet ofislerinde periyodik olarak dezenfeksiyon çalışmalarını ve personellerin sağlığı için ateş ölçümlerini gerçekleştiriliyor. Müşteri hizmetleri ofislerine giden abonelerine dezenfektan ve güvenli mesafe için bariyer kullanarak hizmet vermeye devam eden GAZDAŞ, web sitesi, e – devlet ve çağrı merkezi üzerinden de işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlıyor.

Etiketler:
520 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+8 = ?