29° Açık
 • EURO 6.93
 • DOLAR 6.05

Adil Konukoğlu elini taşın altına koyacak mı?

Mezine Sırakaya - 05 Haziran 2017 14:39 A A

adil-konukoglu-osbGaziantepspor’un Süper Lig’den düşmesiyle Gaziantepliler büyük bir sarsıntı yaşadı. Marka şehir Gaziantep’in en büyük markası Gaziantepspor’un artık 2. Lig’de mücadele edecek olması bizleri derinden üzdü.

Gaziantepspor yönetiminin olumsuz  icratları ve söylemlerinin  basında yer alması bizleri hem derinden üzüyor, hemde şehrin vizyonun yara almasından rahatsız oluyoruz.  Her fırtsatta dile getirdiğim gibi; onca yalana, dolana, iki yüzlülüğe,  Sabır taşı olsa  çatlar.

Anlaşıldı ki!  Gaziantepspor’a kene gibi yapışan Kızıllar sanırım ganimetten vazgeçmeyecek.

Neyse ki şehrimizde yaşanan son gelişmeler umut verici…

Büyükşehir Gaziantepspor’ Başkanı Osman Toprak’ın,  işlerinin yoğunluğu nedeniyle görevi bırakacağı ve hemen ardından yeni başkan kim olacak beklentisi konuşuluyor.

Şehrin yöneticileri ve yetkililerin bir toplantı düzenlemesi ve bu toplantıda Adil Konukoğlu’na başkanlık teklif edilmesi kamu oyunda olumlu yankı uyandırdı.

Ancak bu konudaki görüşünü daha sonra açıklayacağını belirten Konukoğlu’ndan beklentimiz daha önce 2 kez Gaziantepspor’u süper Lig’e taşımayı başardığı gibi yine elini taşın altına koyup Büyükşehir Gaziantepspor için kolları sıvaması.

Basında her ne kadar Adil beyin  başkanlığa evet dediği konuşulsa da henüz resmi bir açıklama yapılmadığı için bu köşe yazısını yazma gereği duyduğumu belirtmek isterim.

Bildiğim kadarıyla bu takımımızın eski ismide SANKOSPOR’du ve 80’li yıllarda SANKO tarafından kurulmuştu. Gaziantep Futbol Kulubü olarak  80’li yıllarda yola çıkan Büyükşehir Gaziantepspor’u 2019’da  Süper lig’de SANKO GAZİANTEPSPOR olarak görmek en büyük dileğimiz.

Biz taraftar olarak ve gazeteci olarak sizinle birlikte ölümüne elimizi taşın altına koymaya varız, sevgili Adil Kanukoğlu. Siz bu şehrin bir markası, babası, büyüğü olarak bu işe gelin he deyin.

Sizlerin Tedirginliğini az çok biliyoruz. Ancak Hz. Mevlana der ki: “Dün dünde kaldı cancağızım, bugün yeni şeyler söylemek lazım”

Biz sizi yapılacak olan yeni Genel Kurul’da başkan olarak görmek istiyoruz. Artık Basketbol’da olduğu gibi Futbol’dada  yüzümüz gülsün istiyoruz.

Siz hiçbir zaman Gazianteplileri boynu bükük bırakmadınız. Biz size inanıyoruz ve şehre yakışanında bu kararın doğruluğu olduğu inancındayız.

Bu şehrin formülü sizin elinizde saygılarımla..

Bu haber 14 kez okundu.
Mezine Sırakaya - 14:39 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Türkiye’nin Cep Telefonu Markası KAAN, sektörde yeni bir kapı açtı
    Global akıllı telefon markalarının ileri teknolojisinin yanısıra fiyat avantajına da sahip olan KAAN Cep Telefonu, bu özelliğiyle sektörde yeni bir kapı açtı. KAAN, birikimi, deneyimi ve güçlü ağıyla sektördeki yerli markaların yollarını da açmak üzere öncülük ediyor. Yaşı 2, birikimi 30 yıllık… Türkiye’yi cep telefonuyla tanıştıran Başarı tarafından üretilen KAAN Cep Telefonu markasının ardında […] var dd_offset_from_content = 40;var dd_top_offset_from_content = 0;var dd_override_start_anchor_id = "";var dd_override_top_offset = "";
 • 02
  GTO Başkanlarından bayram kutlaması
  Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım ve Meclis Başkanı Hilmi Teymur; bayramlarda birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının yoğun ve özel bir şekilde yaşandığını ve bu özel günlerin büyük bir heyecanla beklendiğini belirterek mübarek Kurban Bayramı’nın huzura ve mutluluğa vesile olması temennisinde bulundular. Kurban Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımlayan GTO Başkanları Yıldırım ve Teymur, “Bayramlar, […] var dd_offset_from_content = 40;var dd_top_offset_from_content = 0;var dd_override_start_anchor_id = "";var dd_override_top_offset = "";
 • 03
  Sabancı Holding Ceo’su Göçmen, ” Gücümüzü ülkemize olan sorumluluğumuzdan alıyoruz”
  Sabancı Holding, 2018 yılının ilk çeyreğinde gösterdiği finansal başarıyı, yılın ikinci çeyreğine de taşıdı. 2018 yılının ilk 6 ayında Sabancı Holding’in kombine satışları 2017 yılının aynı dönemine oranla yüzde 32 yükselerek 40 milyar TL’ye yaklaştı. Ana ortaklığa ait özkaynak seviyesi ise daha da güçlenerek konsolide olarak 27 milyar 825 milyon TL’ye ulaştı. Sabancı Holding’in kombine […] var dd_offset_from_content = 40;var dd_top_offset_from_content = 0;var dd_override_start_anchor_id = "";var dd_override_top_offset = "";
 • 04
  Üsküdar Üniversitesi’nden milli ilaç üretimine destek
  Üsküdar Üniversitesi Transgenik Hücre Teknolojileri ve Epigenetik Uygulama ve Araştırma Merkezi (TRGENMER), Türkiye’nin epigenetik tabanlı milli ilaç geliştirme çabalarına katkı sağlayacak. Türkiye’deki tıbbi araştırmalara destek verecek merkez, milli ürünler geliştirerek, dışa bağımlığı azaltmayı amaçlıyor. Ülke ekonomisine katkı sağlayacak TÜİK (Türkiye İstatistik Kurumu) verilerine göre eczacılık ürünleri kalemi ithalatına ayrılan bütçe her yıl artmakta olup bu […] var dd_offset_from_content = 40;var dd_top_offset_from_content = 0;var dd_override_start_anchor_id = "";var dd_override_top_offset = "";
 • 05
  Türkiye’deki evlerde ortalama 179 kitap bulunuyor
  Kitap sayılarını konu alan son veriler incelendiğinde, Türkiye’de en üst sosyoekonomik dilimde yer alan hanelerde ortalama 179 kitabın yer aldığı belirlendi. Medya takibinin öncü kurumu Ajans Press, Avrupa ülkelerindeki hanelerde bulunan ortalama kitap sayılarını ele alan araştırmayı inceledi. Ajans Press’in Ekonomik Kalkınma ve İşbirliği Örgütü (OECD) verilerinden ve medya yansımalarından derlediği bilgilere göre,Türkiye’de en üst sosyoekonomik dilimde yer […] var dd_offset_from_content = 40;var dd_top_offset_from_content = 0;var dd_override_start_anchor_id = "";var dd_override_top_offset = "";

GÜNLÜK BURÇLAR

YOL DURUMU